|
burki stadiony nie są puste, bo jest niebezpiecznie, one są puste bo poziom jest do dupy. Na stadionach jest teraz bezpiecznie, a ludzie gdyby się bali nie przychodziliby nagle tłumami np. na derby. Dorabianie takiej ideologii na siłę. Poza tym mogę się mylić, ale chyba Bundesliga zarabia na siebie, a Barcelony, Manchestery itp. również są zadłużone. U nas brakuje ludzi, a raczej fachowców, którzy znaliby się na rzeczy. PZPN nie robi nic aby ten poziom zwiększyć, a co dopiero na niższych szczeblach. Nie wszędzie masz Bydgoszcz, że gonią właściciela.
|