master17 napisał(a):

|
burki wierzysz, że poziom piłki w naszym kraju, to dno bo kibole ? Pomimo coraz większych pieniędzy w naszej lidze jest gorzej niż kiedyś.
|
Podalem po to przyklad Bydgoszczy.
Za zachodnia granica znam paru bogaczy,w tym szczegolnie od pilki i na haslo sponsoring lub wejscie w Wisle, najpierw zdziwienie,ze tak tanio mozna miec kazdy klub w Polsce,a po wstepnej analizie, doslownie kilku dniach odmowna odpowiedz z bardzo profesjonalnym uzasadnieniem.Dowiedzialem sie,ze polska ekstraklasa nie zarabia na siebie i stadiony sa puste przez kiboli.I co najdziwniejsze,jako przyklad podal Bydgoszcz,gdzie wykonczono klub i wlasciciela,choc dodal ze filmik o derbach Krakowa i kibolach Wisly i Pasow dodatkowo go zniechecily.Oni maja pelna analize sensu inwestowania gdziekolwiek na swiecie.