Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19568
Stary 06.02.2019, 20:46
Panowie to nie ma sensu wiadomo, że ortalionom nie przetłumaczysz nic. Wiadomo, że będą twierdzić, że zorganizowany doping musi być powiązany z handlem narkotykami, pobiciami i gangsterską i oczywiście, że kawałek szmaty z rekinem czy PDW dla jakiegoś dilera jest dla nich więcej warte niż cała zbiórka i akcja ratowania Wisły. Co z tego, że wydajemy ciężko zarobione pieniądze na ratowanie klubu po zderzeniu ze "ruchem kibicowskim"

Próba jakiejkolwiek dyskusji z człowiekiem który stawia znak równości pomiędzy świętowaniem bramki Boguskiego, a zabójstwem kolesia z wrogiego gangu narkotykowego jest tak serio pozbawiona sensu.

Prawdziwy ruch kibicowski teraz działa wspólnie z Wisłockim, Królewskim oraz Kubą, żeby ten klub uratować. Uważasz się za kibica spoko przyjdź na mecz dopinguj nikt Ci tego nie zabroni.

Jeśli uważasz, że nie da się dopingować klubu bez pozdrawiania gangsterów? Bez flag WSH i PDW? To może chociaż schować je na pół roku?

Serio nie widzicie połączenia pomiędzy WSH a bankructwem regularnym okradaniem klubu?

Ale niestety kumate ortaliony już pracują nad tym aby zniszczyć to co udało się uratować.

Ja serio nie rozumiem co jest takiego w emblemacie WSH, że trzeba go bronić nawet za cenę upadłości Wisły. I dlaczego nie można prowadzić dopingu bez PDW itp.
Odpowiedz cytując