Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19567
Stary 06.02.2019, 20:27
Rience napisał(a):Wyświetl post
Ty się cieszysz jak Boguski strzeli gola, a inny się cieszy jak kibic cracovii się potknie i sobie głupi ryj rozwali. Życie. Przestań umoralniać, tak poza tym, i mówić innym co mają myśleć i jak żyć.
Po tym co napisales,to moge Ci tylko zyczyc,abys jak najszybciej wylapal zakaz stadionowy na Wisle.Nie musisz byc na stadionie, jesli nie interesuje Cie pilka,co wnioskuje z twojej wypowiedzi (ten inny to chyba Ty tez) i mecze,zeby zaspokoic swoje chore zadze .Mozesz przeciesz czekac na ulicy na potkniecie sie kogokolwiek sobie tylko zyczysz
Ostatnio edytowane przez burki : 06.02.2019 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując