Rience napisał(a):

|
Ty się cieszysz jak Boguski strzeli gola, a inny się cieszy jak kibic cracovii się potknie i sobie głupi ryj rozwali. Życie. Przestań umoralniać, tak poza tym, i mówić innym co mają myśleć i jak żyć.
|
Po tym co napisales,to moge Ci tylko zyczyc,abys jak najszybciej wylapal zakaz stadionowy na Wisle.Nie musisz byc na stadionie, jesli nie interesuje Cie pilka,co wnioskuje z twojej wypowiedzi (ten inny to chyba Ty tez) i mecze,zeby zaspokoic swoje chore zadze .Mozesz przeciesz czekac na ulicy na potkniecie sie kogokolwiek sobie tylko zyczysz