Z chuliganka jest tylko jedna metoda.Angielska powtorka nad Wisla.Z nimi nie ma innej rozmowy jak prawny kaganiec.Tak nasz klub jak i wszystkie inne nie wydostana sie z ich niewoli a tym samym nasza pilka nie wydostanie sie z niemocy i biedy, jesli nie zrobi porzadku z tym rakiem polskiej pilki.Bogaty inwestor( nie wazne czy polski czy zagraniczny) nie zainwestuje dlugoterminowo,jesli ekstraklasa i panstwo nie usuna tego raka na zawsze,jak w Anglii.Od tego czasu angielska ekstraklasa rozpoczela marsz na szczyt swiatowej pilki a stadiony wypelnily sie po brzegi w kazdej lidze rozgrywkowej.Bydgoszcz jest przykladem tragicznosci tego raka polskiej pilki.Wisla byla i jest o krok od przebicia Bydgoszczy w kibolskim zwyrodnieniu.
Nie ma mozliwosci kompromisu czy dyskusji z ludzmi tutaj w/w przez Valencia.Ci ludzie sa niereformowalni i tyle.O to cytat :
donecki napisał(a):

|
Panowie będa pozdrowienia, flagi PDW oraz wiele przyspiewek. Stadion to nie teatr ani kino. Chodzi tylko o to żeby pewne osoby nie szwendaly się po korytarzach, biurach, lozach, VIP trybunach bo obciach, żenada i wstyd się na nowo pojawią . Reszta będzie jak za dawnych lat a wyjazdy muszą być na zasadach kibicowskich a nie urzedowskich
|
Tylko Ekstraklasa oraz kluby wraz z wiekszoscia kibicow moga zwrocic sie do panstwa o pomoc w zwalczeniu tego raka.Panstwo powinno wprowadzic przepisy tymczasowe o zaostrzonym rygorze do zwalczenia tego raka.Az do skutku i o jeden dzien dluzej.Gowin jako Socios Wisly,jako pierwszy powinien zwolac Rzad i wprowadzic przepisy specjalne do walki z chuliganka stadionowa czy wulgarnym hejtem stadionowym,nie mowiac juz o delegalizacji wszelkich mafijnych organizacji z klubow pilkarskich oraz ich flag itp znakow.Jak tego panstwo polskie nie przeprowadzi,piekne stadiony ze spolecznych srodkow, nadal beda puste a polska pilka bedzie tam gdzie jest,czyli na zadupiu wraz z endemitami typu sharks.
Zalecam slanie maili do Gowina i Rzadu o wszelaka pomoc w zwalczeniu patologi stadionowej w Krakowie i Polsce.Zeby Wisla wyciela tego raka musi takze byc pewna,ze podobny rak zostanie wyciety z Pasow oraz innych polskich klubow.Nie ma inngo wyjscia dla polskiej pilki, zabijanej przez kiboli.