Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19560
Stary 06.02.2019, 19:31
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
zgadzam sie z Toba w 100% , ogólnie w dupie byłem i gówno widziałem odnosnie okradania naszego klubu, zapewnie ty też , z całym szacunkiem , ale co to ma wspólnego z zachowaniem na stadioniechodzę na mecze od 74 roku i jakos nikt mnie okradł ,nie pobił ..........a to nie kabaret , to mecz , jeden przychodzi po ciężkim tygodniu w pracy , pospiewać , poprzeklinać , drugi napic sie piwa , ponarzekać,....jest nowe rozdanie, może Wy poprowadzicie doping, a odnosnie szyderki z meneli z drugiej strony błoń , to bądż pewien ....oni nie będą miec litości , ale pewnie wiesz lepiej .....
Kolegą włączasz się do dyskusji jakbyś odpalał internetu ostatni raz w 2002 roku. Trybunami oraz klubem trząsł misiek. Klub ma ogromne długi które były wynikiem rządów tzw kumatych którzy korzenia mają w grupie WSH którzy najpierw zmusili Cupiala do zwolnienia Bednarza w konsewkencji potem przejęli klub. Bynajmniej nie dokonali tego językem dyplomacji tylko zachowaniem na trybunach.

Wystarczyło aby kilku biznesmenów poukładało trochę klub abyście znowu zaczęli wypływać na wierzch.
SKAWINA
Odpowiedz cytując