Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19557
Stary 06.02.2019, 19:13
zgadzam sie z Toba w 100% , ogólnie w dupie byłem i gówno widziałem odnosnie okradania naszego klubu, zapewnie ty też , z całym szacunkiem , ale co to ma wspólnego z zachowaniem na stadioniechodzę na mecze od 74 roku i jakos nikt mnie okradł ,nie pobił ..........a to nie kabaret , to mecz , jeden przychodzi po ciężkim tygodniu w pracy , pospiewać , poprzeklinać , drugi napic sie piwa , ponarzekać,....jest nowe rozdanie, może Wy poprowadzicie doping, a odnosnie szyderki z meneli z drugiej strony błoń , to bądż pewien ....oni nie będą miec litości , ale pewnie wiesz lepiej .....
Ostatnio edytowane przez PabloTS : 06.02.2019 o godz. 19:20.
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując