Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19556
Stary 06.02.2019, 19:10
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Jesteś kolejny, który miesza kibicowanie z bandyterką w celu próby przeciągania ich na swoją stronę. Na stadionie R22 bylem na piknikach, na C, na murawie i przed telewizorem. Dlatego uważam że jakiś tam pogląd mam. Zależy Wam na zrobieniu podziału. Cierpliwie będę tłumaczył. Wszyscy chcą pozbycia się bandyterki przede wszystkim, w szczególności tzw odsunięcie się do cienia lub poza stadion tych najbardziej radykalnych przedstawicieli SKWK, WSH itd. Oprawa, raca, zorganizowany doping, wyjazdy pociągiem czy nawet zwyzywanie sędziego to nie to samo co pozdrawianie jakichś po.......onych dealrów maczecotowców za kratami, tworzenie jakieś chorej ideologii rekina, robienie opraw nożami, świętowanie śmierci innego handlarza, jebanie żydów, Nie mówiac o rządzeniu klubem które skończyło się okradaniem własnego klubu.

Należy obrać trochę bardziej łagodny kierunek jeśli chodzi o sferę kibicowanie między innymi dlatego aby ten klub po prostu przetrwał bo jak już wyżej opisywałem nikt nie będzie chcial finansować całej tej patologicznej otoczki. Albo trybuny Wisły obiorą normalny kierunek albo nie będzie jej wcale. Widzę, że wielu nadal nie zdaje sobie sprawy w jakim trudnym położeniu jest klub i że Pan Królewski jest czarodziejem tylko "na chwile", a praca u podstaw jaką muszą wykonać wiślackie środowisko również między innymi względem wyglądu trybun jest elementarnym czynnikiem potrzebnym do przetrwania tego klubu.

Ale co mnie interesuje co ty myślisz, skoro rzeczywistość jest zupełnia inna, są dwa światy jeden był na turnieju bardzo nie dawno temu i grał w piłkę pod flagami PDW, Wisła Sharks, PF, Elany, Widzewa czy Polonii Przemyśl i mówie tu o ludziach z fanclubów, osiedli, grup kibicowskich i układów. A drugi jest tutaj i gardzi takimi osobami i ich obraża. Dwa swiaty które nigdy się nie dogadają, są jeszcze ludzie pomiędzy którzy mają to w dupie albo są skonfliktowani wewnętrznie. Normalnie jak w polityce. A podziały to wy chcecie robić właśnie w internecie, tu na forum czy twitterze, nie skutecznie zresztą. Każdy kto nie podziela waszego zdania na jakiś temat nawet marginalny typu jadczak to zaraz zaczynacie obrażać i wytykać palcami.
Ostatnio edytowane przez Rience : 06.02.2019 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując