PabloTS napisał(a):
|
Valencia i wszyscy inni hippisi , moze przedstawicie swoją wizje kibicowania teraz na Wisle? może jakis kodeks zachowań? co mówić , co spiewać ? w przyszłym miesiącu derby ...co robić ?
|
Na derbach ? Może zróbmy oprawę ze śmieciarką i człowiekiem i przygotujmy specjalne przyśpiewki o żydach w grobie i ustawmy wodzieraja na sektorze szkolnym dla dzieci z przedziału wiekowego od 10 do 16 lat aby już od małego nabierały "kumatosci". Jak napiszą o tym artykuły u Jadczaka i Stanowskiego, Fakcie i zagranicą to wejdźmy na forum i napiszmy że nie jesteśmy antysemitami tylko nie lubimy Cracovii i dlatego tak jest. Zresztą nie będzie legionista pluł nam w mordę. Ewentualne kary niech zapłaci Pan Królewski z Kubą Błaszczykowskim. Przecież dobrze zarabiają, zresztą chu* kupiłem bilet, to ja jestm Wisla bo bylem na wyjeździe w Szczecinie i niech z biletów pójdzie.