Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19545
Stary 06.02.2019, 18:15
Przecież tutaj KAŻDY zgodzi się co do tego, że klubem pewne środowisko nie może rządzić i nikt tego nie neguje, a niektórzy odlepieni myślą, że tutaj część osób broni tych ludzi i chce aby pozostali na stanowiskach.

Myślicie, że potencjalni inwestorzy są głupi i myślą, że teraz będzie jak w przedszkolu 0 przekleństw, pocisków na rywali ? Obstawiam, że im chodzi tylko i wyłącznie o ewentualnym braku wpieprzania się w sprawy klubu i wymuszaniu jakiś umów.

Swoją drogą każdemu przeszkadzają teraz bluzgi, przekleństwa, ale włączając TV, to w co drugim filmie ładnie mówią, czy nawet w kabarecie gdy pojawi się słowo na k, to ludzie dostają ataku śmiechu ...
Odpowiedz cytując