crux.a napisał(a):

|
Jasne że w SKWK było wiele porządnych osób. Nawet większość. Oni zwyczajnie nie wiedzieli o reklamówkach kasy wynoszonej z klubu. A jak się dowiedzieli, to albo przestali być z SKWK, albo przestali być porządni.
|
@up regan nie ma sporu. pozdrawiam