|
Jasne że w SKWK było tam wiele porządnych osób. Nawet większość. Oni zwyczajnie nie wiedzieli o reklamówkach kasy wynoszonej z klubu. A jak się dowiedzieli, to albo przestali być z SKWK, albo przestali być porządni.
Ostatnio edytowane przez crux.a : 06.02.2019 o godz. 18:05.
|