PSYCHOLTSW napisał(a):

|
pisze się do Was jak do ściany... Carlitos zakochał się w Legii w lutym/marcu zeszłego roku. Wisła praktycznie wpływu na kwotę transferu nie miała, bo ten buc nie chciał iść do Lecha czy innego klubu. także skończcie te durne rozkminki czy się dało czy nie...
|
Przeczytaj drugi akapit z mojego posta wyżej.