Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19538
Stary 06.02.2019, 17:11
tu jest tyle garbatych prowokatorek że serio nie wiadomo kto psychol kto żyd.ja zaledwie coś napisałem na Jadczaka i już jestem ze WS i strzelam racami w stadion
kij że na C to może byłem z 3x na kogoś karnet, a do skwk nigdy nie byłem zapisany
po napisaniu tekstu że Jadczak kupił akcję dla lansu (nie z chęci pomocy) dostałem internetową przekopę od takich jak on, już wiem że jestem z WS, jestem niegodny podania ręki, i że przynoszę wstyd Wiśle a dzisiaj jeszcze mi jedzie od jakiś klakierów wysuwając przed szereg swojego orędzia
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.02.2019 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując