|
Senior Member
Offline
|
|
Valencia napisał(a): 
Wystosowujesz kłamliwą narracje aby przeciągać ludzi na swoją stronę.. Nikt normalny czy żaden inwestor nie będzie chciał pogrążać kibicowania czy ruchu kibicowskiego. Na trybunie C zasiadają w większosic normalni ludzie, studenci, , osoby starsze, dziewczyny, młodzież. Większość z tych ludzi nie ma nic wspólnego z "intersami", część z nich chce sobie walnąć piwko przed meczem i pójść pośpiewać, zrelaksować się, wesprzeć drużynę itd.
Chodzi o to aby pogrążyć jedynie Was i wasze interesy. Mam tu na myśli pogrążyć WSH lub jak kto woli to co było kojarzone z WSH przez ostatnie lata.
|
Póki co pogrążasz siebie 
|
|