Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19537
Stary 06.02.2019, 17:07
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Wystosowujesz kłamliwą narracje aby przeciągać ludzi na swoją stronę.. Nikt normalny czy żaden inwestor nie będzie chciał pogrążać kibicowania czy ruchu kibicowskiego. Na trybunie C zasiadają w większosic normalni ludzie, studenci, , osoby starsze, dziewczyny, młodzież. Większość z tych ludzi nie ma nic wspólnego z "intersami", część z nich chce sobie walnąć piwko przed meczem i pójść pośpiewać, zrelaksować się, wesprzeć drużynę itd.
Chodzi o to aby pogrążyć jedynie Was i wasze interesy. Mam tu na myśli pogrążyć WSH lub jak kto woli to co było kojarzone z WSH przez ostatnie lata.


Póki co pogrążasz siebie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując