Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19535
Stary 06.02.2019, 16:52
Valencia napisał(a):Wyświetl post
@Nero @regan @Tommy
Oraz inni klakierzy WSH
Tobię się coś chyba gamoniu pomieszało pod czajnikiem i to obficie

Reszty nie bede komentował bo to jest myślenie życzeniowe poparte fantazją i ideologią a nie rzeczywistością.
A rzeczywistość jest taka, że jak myślicie, że teraz nagle od tak od pstrykniecia palcem wszyscy na Wiśle będa grzeczni, kulturalni, mili i posłuszni, nie bedą używali wyzwisk ani nie beda rzucali mięsem to sie grubo mylicie naprawde szkoda czasu na tą dyskusje, bo ruchu kibicowskiego na Wiśle nie uda wam się pogrążyć. A wymyślanie jakiś bzdur, że inwestor z Arabii Saudyjskiej bedzie na meczu z notatnikiem i wyłapywał każdy element kibolstwa jest żenujące
Ostatnio edytowane przez regan : 06.02.2019 o godz. 16:56.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując