Valencia napisał(a):

@Nero @regan @Tommy
Oraz inni klakierzy WSH
|
Tobię się coś chyba gamoniu pomieszało pod czajnikiem i to obficie
Reszty nie bede komentował bo to jest myślenie życzeniowe poparte fantazją i ideologią a nie rzeczywistością.

A rzeczywistość jest taka, że jak myślicie, że teraz nagle od tak od pstrykniecia palcem wszyscy na Wiśle będa grzeczni, kulturalni, mili i posłuszni, nie bedą używali wyzwisk ani nie beda rzucali mięsem to sie grubo mylicie

naprawde szkoda czasu na tą dyskusje, bo ruchu kibicowskiego na Wiśle nie uda wam się pogrążyć. A wymyślanie jakiś bzdur, że inwestor z Arabii Saudyjskiej bedzie na meczu z notatnikiem i wyłapywał każdy element kibolstwa jest żenujące
