regan napisał(a):

|
A jakim cudem zagraniczny inwestor ma rozumieć co spiwaja kibice?
|
Vanny Ly rozumiał. Dalszą część historii wszyscy znają.
heoij napisał(a):

Prokuratura Rejonowa dla Krakowa Podgórza uznała, że bojówka Wisła Sharks spełnia kodeksowe kryteria zorganizowanej grupy przestępczej.
Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/sledczy-i...ow/ar/13001644
Można na stadionie promować zorganizowaną grupę przestępczą i wywieszać jej flagę?
Może miasto Kraków jako właściciel stadionu powinno zająć stanowisko w tej sprawie i pomóc klubowi, że jako właściciel nie zgadza się na promowanie takich treści i jeżeli problem nie zostanie rozwiązany to np. wypowiedzą umowę najmu?
|
To było rok temu. Teraz śledztwo prowadzone jest przez prokuraturę w Poznaniu. Nie mniej również jest bardzo ciekawie
