Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19531
Stary 06.02.2019, 15:48
Panowie będa pozdrowienia, flagi PDW oraz wiele przyspiewek. Stadion to nie teatr ani kino. Chodzi tylko o to żeby pewne osoby nie szwendaly się po korytarzach, biurach, lozach, VIP trybunach bo obciach, żenada i wstyd się na nowo pojawią . Reszta będzie jak za dawnych lat a wyjazdy muszą być na zasadach kibicowskich a nie urzedowskich
Ostatnio edytowane przez donecki : 06.02.2019 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując