Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19518
Stary 06.02.2019, 13:22
Patrząc po wydarzeniach ostatnich tygodni, tym co było pisane o potencjalnym zarabianiu na klubie, pospolitym ruszeniu kibiców widać konkretnie jaki potencjał kryje się za klubem, jego marką i kibicami.
Wszystko wskazuje na to, że wystarczyło okiełznać chciwość, chwilę popracować nad poukładaniem tego jakoś ładnie biznesowo kosztem niższych zarobków w krótkiej perspektywie żeby potem całkiem legalnie i uczciwie zarobić na zarządzaniu dużo więcej niż te osławione 900k PLN.

A tak to teraz trzeba zmieniać nazwisko na Srebrnik.
Odpowiedz cytując