St Yabol napisał(a):

Ktoś powinien zmienić nazwę tamatu na "TS Wisła oraz Kibice Wisły współwłaścicielami Wisły Kraków SA"
kierwa... jesteśmy niesamowici!!
|
Z klewiatury Pan mię to zdjął. Wlazłem na forum, patrzę i zaraz mi ta nazwa tematu zaczęła jakoś tak głupio już wyglądać
