Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19513
Stary 06.02.2019, 09:02
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Ktoś powinien zmienić nazwę tamatu na "TS Wisła oraz Kibice Wisły współwłaścicielami Wisły Kraków SA"


kierwa... jesteśmy niesamowici!!
Z klewiatury Pan mię to zdjął. Wlazłem na forum, patrzę i zaraz mi ta nazwa tematu zaczęła jakoś tak głupio już wyglądać
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując