Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19512
Stary 06.02.2019, 09:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się. Natomiast ja bym napisał Królewski, Błaszczykowski, Jadzynski wraz z kibicami właścicielami Wisły.

TS i tak oddał władze
A ja bym założył temat „Kibicowska Grupa Ratunkowa właścicielem Wisły” bo w sumie od momentu rozpoczęcia akcji 50kforWK to TS faktycznie nie sprawuje władzy Prezes Wisłocki słucha doradców zdecydowanie lepszych niż MS czy DD.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując