Karherop napisał(a):

Zgadza się. Natomiast ja bym napisał Królewski, Błaszczykowski, Jadzynski wraz z kibicami właścicielami Wisły.
TS i tak oddał władze
|
A ja bym założył temat „Kibicowska Grupa Ratunkowa właścicielem Wisły” bo w sumie od momentu rozpoczęcia akcji 50kforWK to TS faktycznie nie sprawuje władzy Prezes Wisłocki słucha doradców zdecydowanie lepszych niż MS czy DD.