Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13929
Stary 06.02.2019, 00:51
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.
No z tego co mówił zarząd (tak wiem jak u nich ze szczerością) to były korzystniejsze oferty z zagranicy, tylko on się uparł na Warszawę.

Oczywiście, że się dało, tylko Wisła była pod ścianą bo stadion nieopłacony. To, że Lopez chciał do Warszawy i groził protestami to nie ma żadnego znaczenia bo to też jest sygnał dla przyszłego pracodawcy, że taki piłkarz będzie strajkował jak będzie chciał go kupić lepszy klub. Dlatego zawsze mnie śmieszyły posty typu ,,Z niewolnika nie ma pracownika.".
Odpowiedz cytując