Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13926
Stary 05.02.2019, 19:41
zwroc uwage ze w legii umieja sprzedac zawodnikow za godne pieniadze, a u nas zawsze bralo sie tylko tani ochlap , tego legii zawsze zazdroscilem
Odpowiedz cytując