|
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.
|