Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13924
Stary 05.02.2019, 19:29
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.
Odpowiedz cytując