Wojtas napisał(a):

|
Jak sobie przypomne za ile go sprzedalismy to mnie coś strzela,dobrze ze choc te 30% mamy zaklepane,jesli Legia upchnie go za jakies 3 mln E ,to mamy z tego piekny zysk.
|
Ja nie wierzyłem że pójdzie za granicę za jakieś liczące się pieniądze. Byłoby pięknie.
Mamy procent od Kostala i Imaza?