Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19507
Stary 05.02.2019, 18:20
mam gdzieś co ile jadczak kupuje, pewien użytkownik napisał że kupił akcję by wspomóc klub, ja stwierdziłem że miał zupełnie inne pobudki, możesz się zgadzać lub nie, nie musisz mi tutaj matkować jeden z drugim, kto ile wpłaca a ile ja (to akurat wiem dobrze)
jak widać niektórzy traktują jadczaka jak bożka, o którym coś źle się napiszę to zaraz jest problem.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 06.02.2019 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując