Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13919
Stary 05.02.2019, 17:46
Mioduski tez jest na minusie - to moze cos wykombinowac z transferem itp - teraz legia ma taka sytuacje ze oddac 3 mln zl klubowi ktorego sie tak rabilo i łupało za drobne , to chyba niezbyt dla nich dobry pomysl , cos moga pokombinowac
Odpowiedz cytując