A co za różnica czy ktoś kupuje jedną czy 100? Obiektywnie nawet lepiej żeby po jednej schodziły. Więcej osób być może poczuje silniejszy związek naszym klubem.
W przypadku Jadczaka czy kogokolwiek bardziej medialnego dużo ważniejszy jest pozytywny PR akcji niż 100 czy 1000 zł. Czy myślisz, że Jadczaka stać tylko na jedną akcję? Czy myślisz, że jeżeli Jadczak nie kupi 100 to 99 akcji nie znajdzie kupca?