Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19505
Stary 05.02.2019, 17:28
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
a co ty mi takie pytania zadajesz?jadczak to twój rydzyk czy jak?
jadczak kupuje akcje za 100zł żeby kozaczyć na swoim profili a naiwniacy się podniecają a jak się coś powie to zaraz że Misiek że Sharksi, zachowanie jak u typowych Moherów
A co za różnica czy ktoś kupuje jedną czy 100? Obiektywnie nawet lepiej żeby po jednej schodziły. Więcej osób być może poczuje silniejszy związek naszym klubem.
W przypadku Jadczaka czy kogokolwiek bardziej medialnego dużo ważniejszy jest pozytywny PR akcji niż 100 czy 1000 zł. Czy myślisz, że Jadczaka stać tylko na jedną akcję? Czy myślisz, że jeżeli Jadczak nie kupi 100 to 99 akcji nie znajdzie kupca?
Odpowiedz cytując