Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19501
Stary 05.02.2019, 16:10
zwyczajnie odpisałem kolesiowi w jakim celu zakupił tą akcję, nie wiem po co ta sraczka o sharksów kto dobry co zły?
chcecie się taplać we własnych kupach to proszę bardzo.

uważasz że jest inaczej OK, ale argument tzw sraczki tylko tą racje potwierdza, czyż nie jest tak?
Leśnego od zawsze szanowałem jako człowieka mimo że L.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 05.02.2019 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując