Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13917
Stary 05.02.2019, 15:58
Tak, napisał, że 30%. To byłoby śmieszne, jakby Wisła dostała za niego więcej (lub jakoś podobnie, ale kojarzę koło 500) z następnego transferu
Odpowiedz cytując