Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19497
Stary 05.02.2019, 15:35
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Wierni rekini zabierali pieniądze z klubu, a znienawidzony Jadczak kupuje akcje, żeby ratować klub przed upadkiem xD

BTW w tym tempie to Królewski & Co. zbiorą do końca miesiąca nie 4 miliony, a 40 milionów.
dziennikarz który zarabia kupę kasy kupuję akcję za 100zł i chwali się tym na swoim profilu, niezły z ciebie naiwniak.
Odpowiedz cytując