Przybyszewski napisał(a):

|
Daj już chłopie spokój. Artykuł miał charakter podsumowania i nie skupiał się na ikropce. Każdy kto się interesuje tematem wie o co chodziło i co tam jest naganne. Jeżeli nie wiesz to doczytaj.
|
Ciekawe, czy sąd przyjąłby to Twoje tłumaczenie, gdyby Czekajowi zachciałoby się pójść tam z tym. A że w sądzie to, co raczyłeś wcześniej określić jako "prawniczy bełkot", sprzedaje się całkiem nieźle, to mógłby Stanowskiego pogonić. Nie wiem jak Ty, ale ja wolałbym, żeby akcja pt. "obnażamy grzechy Sarapaty & Co." nie zaliczała tego typu wtop.