Adasss napisał(a):

|
Tylko, w sumie, punktem wyjścia tej dyskusji nie jest to o czym piszesz, tylko to, że Stanowski podał sam fakt zawarcia umowy z ikropką jako przykład wyprowadzania pieniędzy z klubu.
|
Daj już chłopie spokój. Artykuł miał charakter podsumowania i nie skupiał się na ikropce. Każdy kto się interesuje tematem wie o co chodziło i co tam jest naganne. Jeżeli nie wiesz to doczytaj.