Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13913
Stary 05.02.2019, 13:08
pimaki pisza ze ten hiszpanski Judasz do US i A za 2,5 mln - mamy jakis procent od jego sprzedazy ? czy Junco z gangserami nie zadbali juz o takie szczegoly gdy napychali sobie tą lewizną konta
Odpowiedz cytując