StarożytnyWiślak napisał(a):

Wierni rekini zabierali pieniądze z klubu, a znienawidzony Jadczak kupuje akcje, żeby ratować klub przed upadkiem xD
BTW w tym tempie to Królewski & Co. zbiorą do końca miesiąca nie 4 miliony, a 40 milionów.
|
Niestety nie bo kodeks spółek zakłada emisję o wartości max 1 mln euro. Kwota i tak niedawno podwyższona .