Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19487
Stary 05.02.2019, 12:40
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Wierni rekini zabierali pieniądze z klubu, a znienawidzony Jadczak kupuje akcje, żeby ratować klub przed upadkiem xD

BTW w tym tempie to Królewski & Co. zbiorą do końca miesiąca nie 4 miliony, a 40 milionów.
Niestety nie bo kodeks spółek zakłada emisję o wartości max 1 mln euro. Kwota i tak niedawno podwyższona .
Odpowiedz cytując