Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19478
Stary 05.02.2019, 02:05
Ja się z Tobą nie zgadzam w kwestii „łychy” dla Jadczaka. Gdyby zamiast koloryzować zatrzymał się na konkretach być może oceniałbym gościa inaczej, ale czytanie o wykopywaniu trupów itd jest śmieszne. Natomiast w kwestii identyfikacji gangu olsena raczej kojarzę identyfikacje tych gości twitterowo forumowi niż Jadczaka, ale w gruncie rzeczy ja jego nie czytałem. Natomiast w sprawie Meresia zrobił świetna robotę. To co tertium non datur jestem Sharksem?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując