ja tak troche z innej beczki - jak cos to prosze usunac albo przeniesc to gdzie indziej : dzis robie sobie wieczor komediowy i czytam forum parchow - juz mnie geba boli od smiechu i sie zastanawiam : czemu te dzbany placza zeby nam punkty odebrac

? , tzn glupie pytanie - nie czemu b o to normalne u nich tylko na jakiej podstawie
