Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19472
Stary 04.02.2019, 22:59
ja tak troche z innej beczki - jak cos to prosze usunac albo przeniesc to gdzie indziej : dzis robie sobie wieczor komediowy i czytam forum parchow - juz mnie geba boli od smiechu i sie zastanawiam : czemu te dzbany placza zeby nam punkty odebrac ? , tzn glupie pytanie - nie czemu b o to normalne u nich tylko na jakiej podstawie
Odpowiedz cytując