heoij napisał(a):

@Patryko- tak, to prawda, a dlaczego nie złożyła doniesienia?
Może dlatego, że się bała jak większość osób, w końcu nie była anonimowa, miał rodzinę, samochód, może ktoś mu powiedział, że nie warto tego robić przy tych ludziach, którzy rządzili klubem?
|
Patrz na edit, przy naświetleniu sprawy przez Stanowskiego osoba ta (przy potwierdzeniu tej historii) powinna być w trybie natychmiastowym usunięta z klubu. Inicjały M.K. prowadzą do wiadomego człowieka, w sumie byłby to smutny jego koniec w Wiśle.