Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6198
Stary 04.02.2019, 21:31
@Patryko- tak, to prawda, a dlaczego nie złożył doniesienia?

Może dlatego, że się bał jak większość osób, w końcu nie był anonimowy, miał rodzinę, samochód, może ktoś mu powiedział, że nie warto tego robić przy tych ludziach, którzy rządzili klubem. Jest dużo możliwości.
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.02.2019 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując