|
@Patryko- tak, to prawda, a dlaczego nie złożył doniesienia?
Może dlatego, że się bał jak większość osób, w końcu nie był anonimowy, miał rodzinę, samochód, może ktoś mu powiedział, że nie warto tego robić przy tych ludziach, którzy rządzili klubem. Jest dużo możliwości.
Ostatnio edytowane przez heoij : 04.02.2019 o godz. 21:33.
|