Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6197
Stary 04.02.2019, 21:26
Jeśli to prawda, to czemu osoba poszkodowana nie złożyła doniesienia do prokuratury o naruszenie nietykalności osobistej? Przy zrobionej obdukcji i świadkach sprawa jest nie do przegrania.

Edit: nie mówię już o tym, że należałoby przeprowadzić wewnętrzne śledztwo i w przypadku potwierdzenia zaistniałej sytuacji przez 2-3 świadków klient powinien zostać wypi***y na pysk z roboty. Nie chodzi tu o to, czy oskarżający miał rację czy też nie, tylko o formę załatwienia tej sprawy - tak się je załatwia w środowiskach, od których chcemy się za wszelką cenę odciąć.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 04.02.2019 o godz. 21:29.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując