|
szprotson jaki interes ? Jest dziennikarzem i miał bliskie źródło informacji i jednak jego informacje były wiarygodne i składne niż innych dziennikarskich tytanów typu Miga. Dorwał dobry temat, w którym mógł dobrze działać i to robił, więc tak moim zdaniem miał w tym swój interes. Nie mam zamiaru cisnąć mu od ujów itp. ale nie mam zamiaru nosić go jako bohatera i wybawce i tyle.
Kto tutaj popiera jeszcze blondynę i Damianka ? Nie widziałem tutaj żadnego takiego wpisu, a niektórzy bredzą jakby się komitet obrony złodziei zawiązał.
|