|
Mnie zastanawia jaki udział miał w tym wszystkim Junco,czy też kręcił kasę na tych prowizjach, w jakim stopniu był zamieszany w to całe g.... .
A co do wywiadu to coś niesamowitego,ludzie którzy okradali Wisłę i spuścili ją praktycznie na dno mają jeszcze czelność przedstawiać się w roli ofiar.
|