Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19455
Stary 04.02.2019, 17:40
Mnie zastanawia jaki udział miał w tym wszystkim Junco,czy też kręcił kasę na tych prowizjach, w jakim stopniu był zamieszany w to całe g.... .
A co do wywiadu to coś niesamowitego,ludzie którzy okradali Wisłę i spuścili ją praktycznie na dno mają jeszcze czelność przedstawiać się w roli ofiar.
Odpowiedz cytując