|
Ten wywiad to jest szczyt szczytow,takiego bełkotu to jeszcze nie czytalem/
Gnój ma jeszcze czelnosc mowic ze Wisla zalega pieniadze jego żonie.to jest poza jakmis ramami normalnosci ,wstydu nie maja,ale mam nadzieje ze prokuratura wezmie sie i za niego.
|