Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19447
Stary 04.02.2019, 16:08
Jadczak tak podkoloryzował, że potem w wywiadach Dukat i Sarapata potwierdzili 90% z tych rzeczy . Dodatkowo do dzisiaj żadnej wytoczonej sprawy przeciwko niemu(czy stacji, która to wyemitowała) nie ma, a przecież od czasu materiału to dołączył kolejne ciężkie zarzuty(w wywiadach, na twitterze, itd.).

A co do Stanowskiego to opisał rzeczywistość. Gdyby nie Leśny(jego ludzie) i pożyczka(warto to podkreślać..., ale to Kwiecień tak naprawdę utrzymał nas wcześniej w ekstraklasie) to już dzisiaj byłaby IV liga. Tak mamy jeszcze czas do końca marca na uratowanie się(w kwestii licencji na Ekstraklasę, I ligę, II ligę w kolejnym sezonie), ale na razie to i tak bardzo mglista perspektywa.
Odpowiedz cytując