Cytat:
|
Piszesz o innych okolicznościach i ludziach... Tylko, że tych ludzi nie było. Myślisz, że Kwaśniewski czy Michlowicz też by ogarnęli sytuację? O Czerwińskim nawet nie wspominam...
|
Myślę że Królewski nie wskoczył do Wisły się topić, a artykuł KS to festiwal pychy i braku szacunku dla tych co dalej walczą za Wisłę.Róbcie sobie z niego bożka, rydzyka, całujcie po stopach, doceniam go za pewne sprawy, ale nie ufam i tyle.