Przybyszewski napisał(a):

Tylko ze to możesz odnieść do każdej usługi za jaka Wisła nie płaciła. Dlaczego z tych wszystkich faktur (piłkarze trenerzy etc) Wisla na czas opłacała działalność wydawnicza ? Nie ma co tego wybielać.
Taka logikę można by zastosować do siłowni. Ile za wynajem płacił do tego czasu Mr Misiek a ile będzie płaciło teraz Platinum ?
|
Kurna, a całą moją wypowiedź przeczytał? O żadne wybielanie nie chodzi, a o sposób podania tego przez dziennikarzy, który obok rzetelności dziennikarskiej nawet nie stał. Nie twierdzę, że w tej kwestii wszystko było w porządku, a jedynie, że do pełnej i rzetelnej oceny to jednak wypadało by znać więcej faktów. Natomiast sposób podania tego może sugerować, jakoby były to po prostu pieniądze w całości wyprowadzone z klubu.