Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19441
Stary 04.02.2019, 14:35
Ja to za bardzo nie widzę sensu rozważań nad intencjami dziennikarzy. Co to wnosi do dyskusji, czy ktoś kogoś lubi, czy nie? Co to zmienia w sytuacji Wisły? Może pozostańmy w sferze faktów, a te zostały ujawnione przez dziennikarzy. Zatajane zaś były przez były zarząd TS. Kwestia tego, kto ponosi winę za powstałą sytuację jest chyba jasna.


Gdyby dziennikarze manipulowali faktami lub wręcz kłamali, to byłoby oczywiste, że działają na szkodę Wisły. Jednak mam wrażenie, że dla niektórych na tym forum samo opisywanie pewnych działań bądź zaniechań poprzedniego zarządu jest szkodliwe dla klubu. Pozbądźmy się tego rodzaju knajackiego myślenia.
Odpowiedz cytując