Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84478
Stary 04.02.2019, 14:16
Co do Plewki, to na pewno rzuca się w oczy, że jest bardzo dobrym sprinterem. W meczu z Miedzią wygrał pojedynek biegowy z Ojamą (tak się to powinno napisać ), startując zza jego pleców i na koniec wygarniając mu piłkę jak dziecku. A Ojamaa uchodzi za jednego z najszybszych zawodników w tej lidze. Zresztą to nie kwestia tylko tego jednego pojedynku, w pomeczowej statystyce naszych najszybszych sprinterów Plewka lądował na 1-szej, góra 2-giej pozycji.
Co do reszty zalet i wad, ma chłopak jakieś przebłyski, zbyt wielu błędów też nie popełnił. Jak na 18-latka nie było źle, ale na wskoczenie na stałe do 1-go składu musiałby wnosić więcej do gry.
Odpowiedz cytując