Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19434
Stary 04.02.2019, 12:51
Taka mała szpilka co do rzetelności pewnych oskarżeń. Już w paru miejscach spotkałem się z wymienianiem jako jednego z głównych zarzutów płacenia za wydawanie "Magazynu R22". Pomijając już to, że samo płacenie za usługę, która była wykonywana, naganne nie jest (zwłaszcza, że efektem niepłacenia za nią mogłoby być zaprzestanie jej wykonywania), to do pełni wiedzy wypadałoby zadać inne pytania, bez których jednoznaczna ocena takiego działania możliwa nie jest.
Magazyn był płatny. Czy klub osiągał z tego tytułu przychody/korzyści i czy przewyższały one koszty? Czy poniesione koszty były racjonalne, czyli czy nie przepłacano za usługę?
Bez odpowiedzi na te pytania to ten zarzut wygląda tak, jakby kierownika sklepu spożywczego oskarżono o działanie na szkodę właściciela, bo kupował za pieniądze sklepu alkohol i fajki od firmy szwagra. Tyle, że bez zająknięcia się o tym, że owszem, kupował, ale w ramach normalnego obrotu handlowego sklepu i bez podania, czy ceny zakupu były konkurencyjne ...

P.S. To nie jest próba obrony byłego zarządu, tylko oczekiwanie, by jego rozliczenie było robione rzetelnie i uczciwie. Żeby potem przykładowo jakieś oszołomy nie dziwiły się, że sąd nic z tym nie zrobił, skoro "dowody" były tak "oczywiste".
Odpowiedz cytując