Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19432
Stary 04.02.2019, 12:48
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz do czego piję czy tylko udajesz?
Nasza sytuacja na tyle się poprawiła że ogarnięto syf po Wanni jeśli chodzi o samą licencję, reszta to angaż ludzi takich jak Kuba, Królewski, kibice a sporo przed nami żeby wyjść na jakąś prostą
Nie syf po Wannie, tylko syf po Marzence, Dukaciku i Szarksach. I nie, do ogarnięcia tego syfu jeszcze jest bardzo daleko.
Odpowiedz cytując