TommyTSW napisał(a):

Nie wiesz do czego piję czy tylko udajesz?
Nasza sytuacja na tyle się poprawiła że ogarnięto syf po Wanni jeśli chodzi o samą licencję, reszta to angaż ludzi takich jak Kuba, Królewski, kibice a sporo przed nami żeby wyjść na jakąś prostą
|
Nie syf po Wannie, tylko syf po Marzence, Dukaciku i Szarksach. I nie, do ogarnięcia tego syfu jeszcze jest bardzo daleko.